Skip to content
Nyhet

NM TeamGym junior 2026 samlet landets beste i ROS Arena

{«tiktok_developers_3p_anchor_params»:»{«product»:»vicut»,»editType»:»image_edit»,»os»:»ios»,»source_platform»:»mobile_1″,»appVersion»:»16.9.0″,»enterFrom»:»new_image»,»capability_name»:»capcut_photo_editor»,»client_key»:»aw889s25wozf8s7e»,»region»:»NO»,»source_type»:»vicut»,»pictureId»:»47DE3B87-E04E-4583-BDBD-2F2CF61035F9″}»,»data»:{«editType»:»image_edit»,»pictureId»:»47DE3B87-E04E-4583-BDBD-2F2CF61035F9″,»region»:»NO»,»source_type»:»vicut»,»capability_name»:»capcut_photo_editor»,»os»:»ios»,»product»:»vicut»,»appVersion»:»16.9.0″,»source_platform»:»mobile_1″,»enterFrom»:»new_image»,»client_key»:»aw889s25wozf8s7e»},»source_type»:»vicut»}

IL ROS Turn gjennomførte NM TeamGym junior 2026 i ROS Arena 6.–7. juni. Mesterskapet samlet noen av landets beste juniorlag i klassene kvinner, menn og miks, og bød på en helg fylt med idrettsglede, imponerende prestasjoner og spennende konkurranser.

Etter to innholdsrike konkurransedager kunne Oslo 1 juble for gull i kvinneklassen, Oslo tok gull i herreklassen, mens Sandnes sikret seg gull i miks-klassen. Alle resultater fra konkurransen finnes på tropp.no.

NGTF vil rette en stor takk til IL ROS Turn for et flott gjennomført arrangement, samt til dommere, frivillige, trenere og utøvere som bidro til å skape et mesterskap preget av godt samhold og imponerende prestasjoner.

Vi gratulerer medaljevinnerne og alle deltakende lag med sterke prestasjoner, og ser tilbake på en fantastisk TeamGym-helg i ROS Arena.