|
|
|
|
Innlandet Gymnastikk- og Turnkrets sponser deltakelse på ALT og ALT-ung!
|
|
Innlandet Gymnastikk- og Turnkrets ønsker at flere av klubbene fra kretsen skal delta på årets ALT (anlegg, leder og trener) - konferanse og ALT-ung. De har derfor vedtatt å støtte deltakere fra klubber i kretsen som ønsker å delta, med kr. 3000 pr. deltaker. I utgangspunktet støttes en deltaker pr. klubb pr. arrangement.
|
|
|
Det er satt av tilskudd til 10 deltakere pr. arrangement. Kommer det ikke inn søknader fra 10 klubber, vil kretsen kunne gi tilskudd til mer enn en deltaker pr. klubb. Er dette aktuelt for deg eller noen i din klubb? Send en søknad pr. e-post til InnlandetGTK@gymogturn.no innen 1. september. Oppgi klubb og antall deltakere dere planlegger å sende til konferansen. Søknaden må komme fra klubb.
|
|
|
|
|
|
Påmeldingen til ALT-konferansen 2025 og daglig leder-samling 2025 er åpen!
|
|
|
Velkommen til ALT-konferansen 2025! ALT-konferansen (Anlegg – Leder – Trener) samlet over 200 deltakere på Gardermoen i 2024, i år håper vi på å samle enda flere på Thon Hotel Arena Lillestrøm, 7.-9. november!
|
|
|
|
|
|
Vi søker tillitsvalgte til komitéer i NGTF
|
|
|
Forbundsstyret er den øverste myndighet i vår organisasjon, og arbeider kontinuerlig med å fremme idrettens verdier og utvikling. Gjennom dedikerte komitéer sikrer vi at alle aspekter av idretten vår blir ivaretatt på best mulig måte.
|
|
|
|
|
|
Registrere arrangement
|
Skal din klubb være arrangør i 2025? Arrangementer som ønskes publisert i terminlisten på www.gymogturn.no kan nå registreres gjennom hjemmesiden.
|
|
Er ditt arrangement en nasjonal terminfestet tildelt konkurranse fra forbundet skal du først ta kontakt med den respektive konsulenten for grenen arrangementet gjelder.
|
|
|
|
|
|
|
|
Ta en titt i terminlisten til din krets
og hold av datoer i kalender
|
|
|
|
|
|
|
|
|